PERSSITE

Welkom op de pers site van Bos Theaterproducties.
Kies in het menu boven of hieronder de productie waar je beeldmateriaal of teksten van wil downloaden.
Selma Ann Louis
DE VERLEIDERS: het festival
Hendrik Groen - Pogingen iets van het leven te maken
Vele hemels boven de zevende
Echte Liefde
Kom Plot
Nederpop All Stars
Magie
Want laten we wel wezen
Alleen pinguins zijn zwart-wit
Vlees, vis, wal en schip




Heb je interesse in een interview met een van de acteurs of regisseurs? Of wil je meer informatie? Neem dan contact met ons op via (020) 42 11 221 of via één van de onderstaande e-mailadressen.

PR / MARKETING MEDEWERKERS:


Peggy van Overdijk
- PR / Marketing: De Verleiders, Nieuwe Familie, South African Road Trip, Le Roux & d'Anjou, Yentl en de Boer, Marcel de Groot, Matroesjka, Joep Onderdelinden, George van Houts
peggy@bostheaterproducties.nl

Amber Winkel - PR / Marketing: The Play That Goes Wrong, Vele hemels boven de zevende, Abdelkader Benali en Lavinia Meijer, Henk Poort, Nederpop All Stars, Alink&Plukaard, Paco Peña, Selma Ann Louis, NUHR
amber@bostheaterproducties.nl

Marco de Koning - PR / Marketing: Hendrik Groen
marco@bostheaterproducties.nl

Michiel Klerken - PR / Marketing: Hendrik Groen
michiel@bostheaterproducties.nl

Chantal van der Kroon - Social Media / Vormgeving
chantal@bostheaterproducties.nl

Micky van Beusekom - Assistent PR / Marketing (aanwezig op ma/di/do)
micky@bostheaterproducties.nl

Voor algemene vragen:
publiciteit@bostheaterproducties.nl





BOS THEATERPRODUCTIES

HOME
NIEUWS
OVER BOS
BEREIKBAARHEID
CONTACTFORMULIER
MEDEWERKERS
VACATURES / AUDITIES
REPETITIERUIMTE

OVERIG

VOOR DE PERS
VOOR THEATERS
WEBSHOP
ARCHIEF
BOS BUSINESS


ARTIESTEN BIJ BOS

PLIEN & BIANCA
NUHR
PETER HEERSCHOP
VIGGO WAAS
GEORGE VAN HOUTS
JOEP ONDERDELINDEN
MISS MOLLY & ME
KIM VAN ZEBEN
PETER VAN ROOIJEN
YENTL EN DE BOER
MATROESJKA
MARCEL DE GROOT
ALINK & PLUKAARD
ZOUTMUS
HENK POORT
LONNEKE DORT
MAARTEN VAN DEN BERG
ANDRIES TUNRU